صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
    شمشیرزن سیاه
    تقلا کننده

تشکر از دیگران
    41,270
    مجموع تشکرها
    63,370

E13 Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2nd Season

Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2nd Season

65907-jpg

[این پست حاوی اسپویلر فصل های قبلی می باشد.]

توضیحات و نظر شخصی : بی شک بزودی شاهد فصل دوم یکی از بهترین انیمه های چند سال اخیر خواهیم بود، انیمه ای که فصل اولش از نظر داستان، شخصیت پردازی، فضاسازی، محتوا، اکشن و .... واقعا انیمه ی کاملی بود

Jojo Bizzare Adventure 2nd Seasson فصل دومی انیمه ای برگرفته از مانگایی بسیار محبوب که عده ی زیادی منتظرش هستند و باید ببینیم که آیا در این فصل ماجراجویی بزرگ "جوتارو جوستار" ( Joseph Joestar ) و هم قطارانش به پایان خواهد رسید یا نه !!!

در فصل اول این انیمه ما شاهد بازگشت دوباره ی "دیو براندو" ( Dio Brando ) آنتاگونیست و Villain معروف این سری بودیم، خون آشامی شیطان صفت و خوش چهره !!! که همه فکر میکردیم در آرک Phantom Blood در کشتی به همراه "جاناتان جوستار" ( Jonathan Joestar ) به خواب ابدی فرو رفت، اما در کمال حیرت معلوم شد اینگونه نبوده

دیو پس از حادثه ی انفجار کشتی، سر قطع شده ی خود را به بدن جاناتان پیوند زده و از مرگ خود جلوگیری نموده بود و در فصل اول انیمه دیدیم که حماقت 3 ملوان کشتی باعث بیدار شدن دیو از خوابی طولانی بود

s183_398px-shdio-theworld-jpg

دیو به محض بازگشت، با استفاده از انگلی ساخته شده از خودش، افراد زیادی که صاحب "استند" ( Stand ) بودند را به تحت فرمان خود درآورد بلکه با استفاده از آنان مالک دنیا شود ( در این انیمه برخی اشخاص ارواح جادویی و فوق العاده قدرتمندی دارن که میتونن هروقت بخوان احظارشون کنن و از طریق اون ها مبارزه کنن، به این ارواح استند گفته میشه که هرکدوم قدرت های مخصوص خودشون رو دارن، اما نقطه ضعفشون اینه که هر بلایی سرشون بیاد سر کاربر یا بهتر بگم صاحب شون هم میاد، مثلا اگه دست یه استند قطع بشه، دست صاحبش هم قطع میشه )

اما باز هم پای خانواده ی جوسترها با ماجرا باز شد !!!

"جوتارو کوجو" ( Jotaro Kujo ) پسر بی تربیت ، لات و قلدری که شباهت فوق العاده زیادی به شخصیت "کنشیرو" ( Kenshiro ) از انیمه ی "مشت آسمان شمال" ( Fist of the North star ) دارد ( به فردین بازیگر قدیمی سینمای ایران هم خیلی شبیهه !!! ) و نوه ی "جوزف جوستار" ( Joseph Joestar ) قهرمان آرک Battle Tendency هست، به دلیل مریضی مادرش "هالی" ( Holy ) که توانایی تحمل استند خود را ندارد، مجبور میشه همراه پدربزرگش و افرادی دیگر از قبیل عبدول، کایوکن و پولنارف به سفری طولانی بره، سفری طولانی به مصر، برای پیدا کردن و نابود سازی بدن جاناتان جوستر که اکنون در اختیار دیو قرار گرفته !!! ( تنها راه نجات مادر جوتارو، نابود کردن بدن جاناتان است )

eiym_1397324008640s-jpg

قهرمانان ما برای رسیدن به دیو، از موانع سخت و پیچیده ی فوق العاده زیادی عبور کردند، با قوی ترین افراد تحت فرمان دیو مبارزه کردند و با مرگبار ترین کاربرهای استند های جهان روبرو شدند اما این پایان ماجرا نبود !!!

در انتهای فصل اول معلوم شد دیو هنوز هم تعداد زیادی کاربر استند دیگر تحت اختیار دارد، کسانی که حتی شاید دارای استند هایی بینهایت قدرتمند تر از استند های فصل اول باشن !!!

در ضمن اینطور که معلومه دیو براندو استندی کاملا منحصر به فرد و ابر قدرتمند داره که فقط با دونستن رازش میشه شکستش داد ....

خب اما این ماجراجویی قهرمانان یه چیزی رو به ما نشون داد، شخصیت پردازی شاهکار !!!

در فصل اول انیمه برای هر شخصیت اصلی ( قهرمان ) چند قسمت اختصاصی در نظر گرفته شده بود و اینگونه ما با اخلاق، رفتار هر شخصیت کاملا آشنا شده و با اون ها احساس همدردی کردیم

شخصیت پردازی در این انیمه تا حدی خوب و شگفت انگیز بود که من خودم به شخصه موقعی که فکر کردم عبدول سان کشته شد بغض در گلوم جمع شد نزدیک بود گریه کنم، موقعی که فهمیدم هنوز زندس هم سر از پا نشناختم

در اینجا باید واقعا به سازندگان انیمه هم تبریک گفت که چنین انیمه ی محشری رو ساختن، مخصوصا به نویسنده ی مانگا Hirohiko Araki

2pvm_hirohiko_akari-jpg

در این انیمه به جرئت هم میشه گفت که صدای تمام دوبلورها به شخصیت ها میخورد و من به شخصه، ندیدم هیچ شخصیتی صداش با قیافه اش همخونی نداشته باشه !!!

حال در فصل باید ببینم که چه سرگذشت و اتفاقاتی در انتظار قهرمانان ماست

جوتارو و دیگر قهرمانان بلاخره موفق به رسیدن به مصر شدند، جایی که دیو خون آشام هزار ساله به همراه کاربران استندی قدرتمند تر از همیشه در آنجاست، آیا جوتارو و دوستانش قادر به نابودسازی دیو و ارتش اهریمنی اش خواهند بود یا دنیا را شرارت فرا خواهد گرفت ؟ پاسخ این سوال رو در فصل دوم انیمه خواهیم دید به همراه شخصیتی جدید ( سگ !!! ) به اسم Iggy که همراه با استند قدرتمندش به تیم قهرمانان ملحق خواهد گشت !!!

در اخر هم میخوام به مبارزات فوق العاده ی این انیمه اشاره کنم، در فصل انیمه انیمه دیدیم که مبارزات دارای هیجان فوق العاده زیادی بودن و ذهن رو به چالش میکشیدن، هرگز بیننده نمیتونست حدس بزن لحظه ی دیگه چه اتفاقی خواهد افتاد و به دلیل شخصیت پردازی عالی قهرمانان هم دائم دلش شور میزد، چنین مبارزاتی هنر مانگاکای این سری HirohIko Akari رو نشون میده که به عنوان خالق داستان، همیشه در اتفاقات و حوادث داستان یه قدم جلوتر از ماست !!!

در کل دیدن فصل دوم این انیمه ی زیبا رو حتما توصیه میکنم، فصل اولش به شخصه میتونم بگم بهترین انیمه ی کوتاه عمرم بود و از 10 نمره بهش 11 میدم !!! :دی

دوبلرها و کارکترهای اصلی انیمه:

1-jpg2-jpg3-jpg4-jpg
    5-jpg6-jpg7-jpg8-jpg

help

راهنمایی

جهت هماهنگی و بهتر بهره بردن از بخش انیمه های فصلی ، لازم دونستیم که این نکات رو خدمتتون یادآور بشیم :

* این تاپیک فقط درباره ی بحث و تبادل نظر درباره ی هر اپیزود دیده شده ی این انیمه اس .. مثلاً من اپیزود چهارم از این انیمه رو دیدم و میخوام فقط درباره ی همین اپیزود نظر بدم ، پس از همین تاپیک استفاده میکنم.

* حالا فرض کنید من چند قسمت از این انیمه رو دیدم و میخوام یه نظر "کلی" درباره ـش بدم ، مثلاً "انیمه ی خیلی خوبیه" یا "تا اینجا از داستانش خیلی راضی بودم" یا هر نظر مشابه دیگه ای .. اینجاست که باید از تاپیک "بحث و تبادل نظر عمومی در مورد انیمه‌های فصلی" استفاده کنم. در نظر داشته باشید که پست های کوتاه و تک جمله ای شما ، باعث بهم ریختن روند نقد اپیزودیک انیمه مورد نظر میشه.

* حالا بیاین فکر کنیم که من این انیمه رو دیدم و ازش شات برداری کردم ، ولی به دلایلی (کمبود وقت یا نداشتن حوصله یا هر دلیل دیگه ای) نمیتونم نظری بدم ، ولی دوست دارم شات هایی که گرفتم رو به بقیه هم نشون بدم که اونا هم استفاده کنن .. در این صورت میتونم تو تاپیک "شات های موردعلاقه شما از فصل زمستان" رفته و همه ی شات هایی که گرفتم رو با بقیه به اشتراک بذارم.

* با تشکر از دوستان بخش آپلود ، طبق روال هر فصل ، برای دانلود به روز انیمه های فصلی ، می تونید به بخش "لینک دانلود اختصاصی انیمه های فصلی" مراجعه کرده و انیمه های پخش شده رو با دو کیفیت مختلف و با سرعت بالا دریافت کنید.

امیدواریم دوستان عزیز به این موارد توجه کرده و کمک کنن تا بتونیم بهتر از نظرات همدیگه در مورد انیمه های مورد علاقه ـمون بهره ببریم.

با سپاس.

ویرایش توسط Ali1 : 01-08-2015 در ساعت 10:24AM

2. Amir_R (04-05-2015), barbood (04-12-2015), Dark Lady (04-11-2015), LP-700 (04-10-2015), magicboy (04-29-2016), Mahdi Simon (03-30-2015), mfo (07-02-2015), Regen (10-07-2015), S!NNER (04-10-2015), Skull Knight (05-18-2015), TwistedFate (01-07-2015), UZUMAKI&LUFFY (02-25-2015), هانکوک (01-02-2015), VAMPIRE.GIRL (06-06-2015), Zuko2014 (10-26-2015), استاد (01-03-2015)

مشاور
    تشکر از دیگران
    168,569
    مجموع تشکرها
    50,927

پیش فرض پاسخ : Jojo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2nd Season

جوزف که بیهوش شد احتمالا، امکان نداره بمیره
    ولی مرگ سه نفر از شخصیتای مثبت تو این فاصله کم شوکه کننده بود. مخصوصا ایگی و کاکیوئین.
    یه جورایی میشد حدس زد از همون اول که قدرت استند دیو کنترل زمانه، چون کلا خیلی به ساعت اشاره میشد تو اوپنینگ و اینا

دو تا صحنه ی خیلی عالی داشت این قسمت:

صحنه ضربه خوردن کاکیوئین:

صحنه ای که دیو زمانو نگه داشت و اون لحظه که The World گفت فوق العاده بود

4. ahmadshoqi (10-20-2015), Police Z (10-21-2015), Skull Knight (06-06-2015), smhayyan (06-07-2015), هانکوک (06-18-2015)

Cavendish beautiful pirate
    تشکر از دیگران
    96,472
    مجموع تشکرها
    75,600

این قسمتهای آخر و مبارزه شون با دی یو واقعا عالی هستند پر از هیجان و ناراحت کننده کلا مانگاکای این اثر علاقه شدید به مرگ کاراکترهای اصلی داره . الان تا قسمت 23 زد چهار تا از نقشهای اصلی رو کشت الان معلومم نیست که اون دوتای باقی مونده زنده می مونن یا نه . ولی این دی یو عجب آدم(یا بهتر بگم موجود) بی رحمیه خود شیطان لامصب و به هیچ کسی رحم نمی کنه و به بدترین شکل ممکن هر کی سر راهش باشه می کشه
    Click here to enlarge

Click here to enlarge

6. ahmadshoqi (10-20-2015), Amir_R (06-20-2015), ojts (06-21-2015), Skull Knight (06-20-2015), W_B_S ZoRo (09-26-2017)

مشاور
    تشکر از دیگران
    168,569
    مجموع تشکرها
    50,927

خب این آرکم تموم شد و ما موندیم و انتظار برای آرک بعدی که اصلا خبری ازش نیست انگار!

مبارزه دیو و وانیلا آیس جزو قشنگ ترین مبارزات کل انیمه هایی بود که تا الان دیدم ،حرف نداشتن!
    مبارزه با دیو هم پر از غافلگیری بود که به شخصه خیلیاشو حدس نمیزدم اصلا.

یه مورد رو من متوجه نشدم اونم اینکه جوزف چرا خون آشام نشد؟
    ====================

اوپنینگ جوجو یکی از زیاد ترین اسپویل های زیر پوستیه کل انیمه هارو داشت
    البته تو کلش فقط شاید قدرت استند دیو یکم قابل حدس بود از اوپنینگ هاش، باقی چیزاش رو حتما باید اون صحنه رو میدیدی تا متوجهش بشی که البته خیلی جالب بود

8. ahmadshoqi (10-20-2015), Kaiba Akihco (10-21-2015), ojts (06-21-2015), Police Z (10-21-2015), Skull Knight (06-21-2015), هانکوک (06-21-2015)

تشکر از دیگران
    296
    مجموع تشکرها
    854

بسیار عالی تموم شد

اخرش هم یه تیزر نداد که دلمون خوش باشه البته چند وقت پیش شایعاتی اومده بود که انیمه در حال ساخته و یه کلیپ هم از شخصیت اصلی 4 درست کرده بودن که داشت مانگای پارت 3 میخوند احتمالا میره واسه زمستون.

هر سال یک پارت بسازن خوبه

10. ahmadshoqi (10-20-2015), Kaiba Akihco (10-21-2015), هانکوک (06-21-2015)

مترجم انیمه
    تشکر از دیگران
    2,023
    مجموع تشکرها
    4,491

والا من هنوز که هنوزه دو دل هستم برای دانولد این انیمه ! از یه طرف بدجوری دلم می خواد ببینمش به خاطر گویندگی "اونو دایسکه" و از یه طرف هم ظاهر انیمه رو که می بینم احساس می کنم جزو مورد علاقه هام نیست ! خلاصه آخرش دلم و می زنم به دریا و دانلودش می کنم ! آخه هر چی نباشه توی این فصل پرطرفدار بوده .

12. ahmadshoqi (10-20-2015), Kaiba Akihco (10-21-2015), هانکوک (08-21-2016)

مترجم انیمه
    تشکر از دیگران
    2,023
    مجموع تشکرها
    4,491

الان رسیدم به فصل "مصر" . اصلا از دیدنش پشیمون نیستم . اتفاقا طراحی این انیمه خیلی خیلی هم جالبه ♥
    ولی خشونت زیاد این انیمه مخصوصا تو فصل اول آزارم می داد !

14. Sir Sonic (10-26-2015), هانکوک (09-02-2016), Zuko2014 (10-26-2015)

تشکر از دیگران
    2,995
    مجموع تشکرها
    224

سلام
    لینک دانلود این انیمه رو تو سایت دارین!؟
    میشه لطف کنین اگه هست، لینک تاپیکشو بزارین، ممنون
    Click here to enlarge

16. هانکوک (09-02-2016)

تشکر از دیگران
    2,995
    مجموع تشکرها
    224

الو !!!
    کسی نیست جواب بده !؟
    Click here to enlarge

18. هانکوک (09-02-2016)

Cavendish beautiful pirate
    تشکر از دیگران
    96,472
    مجموع تشکرها
    75,600

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyobi نمایش پست ها
    الو !!!
    کسی نیست جواب بده !؟
    فعلا لینکها همه غیر فعالن تو اینترنت سرچ کنی کلی سایت هست که این انیمه رو گذاشتن
    Click here to enlarge

Click here to enlarge

20. madara1 (01-03-2017)

تشکر از دیگران
    84
    مجموع تشکرها
    432

دوستان زیرنویس این فصل رو از کجا میشه دانلود کرد؟
    از استثنائـات است كه كسي را بـه خاطر آنچه كه هست دوست بدارند . اكثر آدمها چيزي را در ديگران دوست دارند كه خود به آنها امانت مي دهند : خودشان را ، و تفسير و برداشت خودشان را از او ... گوته

22. madara1 (01-03-2017)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)