صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
    The Great General
    of Bandits Army

تشکر از دیگران
    14,744
    مجموع تشکرها
    41,383

K02 Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season ـ

Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season ـ
    Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season

توضیحات و نظر شخصی : ادامه ای بر نبرد افسانه ها!! قبل از این که بخوام در مورد این انیمه صحبت کنم میخوام بدونید که قبل از این که فصل اوّل این انیمه بیاد چه اظهارات تند و به نسبت درستی به این سری داده می شد. فیت استی نایت اوّلین داستان سری فیت بود که به صورت Visual Novel عرضه شد و سه خطّ داستانی داشت. به شدّت مورد تشویق قرار گرفت و سریع نیز معروف شد. و همین باعث شد تا دو سال بعد از روی آن انیمه ای ساخته شود. امّا ساختن انیمه باعث شد تمام آن موفّقیت ها و دید مثبت طرفداران به باد فنا رود.

انیمه اقتباس ضعیفی بود که نه تنها نتوانست ارزش های فیت رو در دنیای انیمه به نمایش در آورد بلکه با تلفیق نابجای سه خطّ داستانی باعث به هم ریختن شدید داستان شد؛ این عوامل باعث شدند تا سری فیت نه تنها نزد انیمه بین ها، بلکه حتّی بین خوانندگان ویژوال ناول ها هم زیر ذرّه بین بدیبنی برود. این روند نابسمان در مورد سری فیت وجود داشت تا این که 6 سال بعد از عرضه fate Stay Night در سال 2012، استدیوی ufotable ، دست به ساخت انیمه ای از سری داستان های فیت بزند. انیمه ای که استدیو ساخت بر اساس اتّفاقات 10 سال قبل از سری اصلی (فیت استی نایت) ساخته شد. سرانجام انیمه به نام فیت زیرو در قابل یک انیمه 25 قسمتی در دو فصل متوالی عرضه شد و به چنان موفّقیتی از لحاظ داستانی و بصری و دیگر زمینه ها دست یافت که نظر همه دوباره به سری فیت برگشت و همه بعد از دیدن شاهکار فیت زیرو به سراغ فیت استی نایت قدیمی میرفتند و دوباره در همان نقطه امیدها به نا امیدی تبدیل میشد.

به همین صورت، ufotable نظر مثبت به سمت سری فیت و فیت زیرو را دوباره برگرداند ولی در عوض نمیتوانست کاری برای نفرینی که بر اثر انیمه فیت استی نایت باقی مانده بود، کند. تا این که بعد از دو سال و ساختن انیمه های متوسّط، خوب و بد از این سری توسّط استدیوهای مختلف دوباره سر و کلّه ufotable پیدا شد و خبر از ساخت بازسازی اینمه فیت استی نایت میداد. البته این بار و قول و قرار های جدید! این که میخواهد از روی بهترین خطّ داستانی Visual Novel داستان را بسازد و... .

همه ی ما یک دلمان میگفت "این انیمه هم خراب میشود" و یک دلمان میگفت "شاید این دفعه مثل فیت زیرو موفّق شود". و گذشت تا این که انیمه آمد. انیمه آمد و طیّ 12 قسمت آن کسی نبود که از آن لذّت نبرد. خیلی ها به خاطرش سراغ دیدن فیت زیرو رفتند و اندکی که میگفتند انیمه با نسخه 2006 هیچ فرقی ندارد انیمه را دیدند و حسابی از آن تعریف کردند. حالا انیمه فصل اوّل اش 3 ماه پیش به پایان رسیده و به زودی قسمت های آتی آن در بهار انیمه ای 2015 به سراغ ما می آیند. انیمه ای که اکثر ما چشم انتظار آن هستیم

متن زیر دارای اسپویل از داستان Fate/Zero و Fate Stay/Night میباشد!!

داستان ده سال پس از اتّفاقات فیت زیرو میفتد. بعد از وقایای جنگ جام مقدّس چهارم و اتّفاقاتی که در پی آن افتاد. امیا کیریتسوگو بعد از نابود کردن مانای جام و ناقص برآورده شدن آرزوی کوتومینه کیره، جام به علّت داشتن ذخیره مانای بیشتر نسبت به پایان سه جنگ قبلی 50 سال زودتر از حدّ معمول خویش دوباره احضار میشود و این بار نوبت نسل دیگری از اربابان است تا پیشکاران و سرونت های خویش را احضار کنند.

امیا شیرو، فرزند خوانده ی امیا کیریتسوگو، که از حادثه ی آتش سوزی 10 سال پیش که زیر سر کوتومینه بود توسّط کیریتسوگو نجات پیدا میکند و توسّط او به فرزندی گرفته میشود، باز در این سری حضور دارد. در کنار او توساکا رین، دختر بزرگ توساکا توکیومی (ارباب آرچر در جنگ قبلی) نیز به عنوان ارباب آرچر حضور دارد. به نظر میاد که برعکس جنگ قبلی، بچّه های این دو خیلی هم که با هم دشمن نیستند بلکه خیلی هم با هم رفیق اند. در کنار اون ها نیز شخصیّت های آشنایی مثل کوتومینه کیره، گیلگمش، ماتو ساکورا نیز حضور دارند که سبب داغ شدن این جنگ به نسبت جنگ های قبلی است.

قضایا از جایی شروع میشود که امیا شیرو هنگامی که در یکی از شب ها در حال بازگشت از مدرسه به خانه است شاهد نبردی اعجاب انگیز بین دو فرد (آرچر و لنسر) می شود که سرنوشتش را تغییر میدهد. موجب احضار سرونتی میشود که در جنگ قبلی نیز بود.مجبور به همکاری با رین برای نجات مدرسه اش میشود و هزار دردسر دیگر که در نهایت همه شان حکایت از شرکت امیا شیروی از همه جا بی خبر ما در جنگ جام مقدّس پنجم میدهد.

در قسمت پایانی فصل اوّل دیدیم که امیا شیروی (منفور قصّه ما) برای نجات دادن دوستانش از دست کستر،به ناخواه سرونتش سیبر را از دست می دهد و خودش نیز تحت جراحت شدیدی قرار میگیرد.(چقدر رو مُد کتابی نوشتن رفتم من!!) و به از دست دادن قدرتش از سوی رین نیز مورد سرزنش شدیدی قرار میگیرد. کستر نیز به کلیسای مرکزی رفت و داشت با ناظر موزمار جنگ پنجم، کوتومنیه کیره می جنگید. و دقیقاً در همین نقطه است که ضمن افشا شدن یک سری رازها، ما میمانیم و کلّی اتّفاق نیمه تمام.

فصل دوّم فیت استی/نایت حرف های زیادی از نظر من برای گفتن دارد. چه در داستان، چه در موسیقی و چه در زمینه بصری. از لحاظ داستانی معمّاهای زیادی مثل هویت کستر و آرچر و دلیلی اینکه لنسر سرونت کوتومینه است، گیلیگمش به دنیال چیست و ده ها راز دیگر قرار است معلوم شود. البته یک چیز که همینجا مرا میترساند میزان زیاد بودن همین معمّاهاست. از طرفی مثل فصل دوّم فیت زیرو قرار است در این فصل نیز آرام آرام از شرّ بیشتر سرونت ها خلاص شویم (گرچه همین الآنش هم شرّ رایدر کم شده) و شاهد مرگشان باشیم. پس این که چطوری جواب این سوالات به همراه تمام مبارزات و روند اصلی داستان با هم در 12 قسمت به پیش میروند، دو حالت وجود دارد. حالت خوب که روایت منظّمی مشابه فیت زیرو خواهیم داشت یا در حالت بد روند تند و بی رویه ای (مثل هم آنچه که دو فصل قبل در آکامه گا کیل دیدیم) را شاهد باشیم. البته در دو حالت از یک چیز میتوان مطمئن بود و این هم آن که ، روند این فصل مطمئنّاً از فصل قبل تند تر و بهتر و بدون اضافه جات بی ربط نسبت به جنگ جام مقدّس است. نکته آزار دهنده فصل اوّل مسلّماً نور کم سو تری در فصل دوّم به علّت تراکم مبارزات خواهد داشت و همین به نظرم خودم امیدوار کننده ترین نکته نسبت به فصل دوّم است.

از دید بصری و موسیقی با توجّه به این که استدیوی سازنده انیمه امتحان خودش را در فصل اوّل و فیت زیرو به خوبی پس داده پس اصلاً از این نظر جای نگرانی نیست. استدیوی ufotable مطمئنّاً با دست پر در بهار میزبان ما خواهد بود. فصل اوّل از لحاظ زرق و برق مبارزات حتّی از فیت زیرو نیز پیشی گرفته بود و به جرأت بگم اگه بهترین کیفیت بصری رو تو فصل پخش خودش نداشت ، قطعاً یکی از سه برترین در این زمینه بود.

در لیست صداگذارها و دوبلور ها هم اسامی خوب به چشم میخورند. نوریاکی سوگیاما دوبلور شیرو رو همگی با صدای اوچیها ساسکه در ناروتو و اوریو ایشیدا در بلیچ میشناسیم. و جونیچی سوابه، دوبلور آرچر هم با سابقه درخشان در نقش هایی همچون آئومینه دایکی در کوروکو نو بسکت و دندی تو Space Dandy نیز همچنان در این فصل حضور دارد. دوبلور ها همان گونه که معلوم بود همان دوبلورهای فصل اوّل اند. اگر با صدایشان کنار آمده اید که هیچی اگر نه که سعی کنید کنار بیایید. ارزشش را دارد.

خلاصه این که امیدوارم این فصل از سری عظیم فیت، بتواند با تمام فراز و نشیب هایش برای ما خاطراتی حدّاقل به خوبی فیت زیرو به جای بگذارد. گرچه فکر نمی کنم حالا حالا ها حتّی انیمه ای بتواند ما را یاد شاهکار سه سال پیش این استدیو بیندازد، شاید اثر هم اکنون خود این استدیو!

« دوبلرها و کارکترهای اصلی انیمه »

2-jpg

Click here to enlarge

2. Agrael (04-05-2015), Ali1 (04-04-2015), amir.radami (02-04-2018), amir76 (06-28-2015), Anime Khor (04-04-2015), Arjon (02-04-2018), Assassinn (04-04-2015), ce7en44 (03-31-2015), Dark Lady (04-11-2015), Defunctus (04-04-2015), draGonh78 (05-05-2015), Feitan (03-31-2015), hadipci (05-25-2015), Hiss (05-12-2015), hossein0063 (04-24-2015), joopen23 (04-02-2015), Kirigaya Kazuto (04-20-2015), Kyou-Kai (06-29-2015), Lady Vampire (04-22-2015), mahdi7 (04-01-2015), misi3 (03-31-2015), mjago (04-04-2015), MOEEIN (05-11-2015), narges66 (05-02-2015), nismoz (03-31-2015), Ririnchan (04-06-2015), Rezvaneh_chan (04-04-2015), saeede2160 (04-19-2015), shahinesefid (04-10-2015), soroush looi (05-24-2015), uisama (04-22-2015), UZUMAKI&LUFFY (06-06-2015), Yashiro Uchiha (04-04-2015), |..invisible..| (05-05-2015)

تشکر از دیگران
    508
    مجموع تشکرها
    98

پیش فرض پاسخ : Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season ـ

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Dragon نمایش پست ها
    دوست عزیز یکم ادب را رعایت فرمایید.
    در ضمن خیلیم خوب بود.
    خودم متوجه هستم چه حرفی رو باید کجا بزنم و به کسی یا چیزی بی احترامی هم نکردم. فقط انتقادی بود که به سری جدید داشتم که به هیچ وجه انتظاراتم رو براورده نکرد . موفق باشین

4. Alone Dragon (06-26-2015), Arjon (02-04-2018), darrens (10-28-2015), Feitan (06-29-2015), hadipci (06-28-2015), joopen23 (06-26-2015), Rezvaneh_chan (06-27-2015), voyage (06-26-2015)

WhiteDragonRider
    Leader Of NIGERTUS

تشکر از دیگران
    23,327
    مجموع تشکرها
    31,746

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzake نمایش پست ها
    خودم متوجه هستم چه حرفی رو باید کجا بزنم و به کسی یا چیزی بی احترامی هم نکردم. فقط انتقادی بود که به سری جدید داشتم که به هیچ وجه انتظاراتم رو براورده نکرد . موفق باشین
    از ما گفتن بود...
    ممنون شما هم موفق باشین.
    چون عقاب، آزاده باش!~~~~آزاد زیستن کار کرکس هاست...

6. Arjon (02-04-2018), Feitan (06-29-2015), hadipci (06-28-2015), joopen23 (06-26-2015), Rezvaneh_chan (06-27-2015), voyage (06-26-2015)

شیروهیگه دنیای انیمه
    The King of Heroes

تشکر از دیگران
    18,893
    مجموع تشکرها
    30,892

A04 پاسخ : Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season ـ

فقط حرف حرف حرف. واقعا تو این 12 قسمت سر درد گرفتم. فصل اول نسبتا خوب بود ولی این فصل متاسفانه به جز قسمت اخر همش دیالوگ بود. انتظار یه داستان و اکشن ناب مثل سری فِیت/ زیرو داشتم که متاسفانه اونظور نشد.
    ببین دوست من ؛ نمیدونم چجور به چنین نتیجه ای رسیدی که گفتی فصل اول بهتره فصل دومــه ، اکشن نداشت بجز قسمت پایانی؟؟؟؟ یعنی دیالوگ نباید تو ضمیمه و روح انیمه باشه و فقط خون و خون؟؟؟ این قیاس که واسه بسیاری از بچه ها من جمله خودم پیش اومده بود کاملا غلطه و نباید زیرو رو با استای نایت مقایسه کرد ... انتظار نداشته باشید که تیم ساخت فیت بیان دوباره یک نوستالوژی عظیم تر در سری استای نایت ایجاد کنن چون اونوقت پویایی خاص انیمه ممتازی مثله فیت زیرو زیر سوال میره و هی مقایسه میشه / در ضمن این همه فلش بک به سری زیرو {کیریتسیگو} داشتیم و سبب خاطراتی زیبا واسمون شد ، آیا این هم حساب نمیکنی!!! - استاندارد نقد در کلامت اصلا وجود نداشت و بنده نمیتونم چنین جملاتی رو نقد حساب کنم و در بیان اعتراض میخونمش تا موضوع دیگه ای....
    نحوه ی مقایسه باید در چند صورت انجام بشه که بخشیش برمیگرده به پیوند داستانیش با سری زیرو ، شما مقایسه کن چندتا مثله فیت استای نایت توی این دو فصل زمستان و بهار با چنین کاربردی ساخته شده تا من بدونم ....

Click here to enlarge

8. Alone Dragon (06-27-2015), Arjon (02-04-2018), darrens (10-28-2015), Feitan (06-29-2015), hadipci (06-28-2015), laxus (06-28-2015), Ririnchan (06-29-2015), Rezvaneh_chan (06-27-2015)

تشکر از دیگران
    1,619
    مجموع تشکرها
    1,906

قسمت 25 و پایانی خیلی ملو و دلنشین بود بعد قسمت های خون و خونریزی چسبید کمتر از این هم نمی شد ازش انتظار داشت ولی قسمت آخر یه چیزی کم داشت یه بوس کوچولو بین توساکا و شیرو
    Click here to enlarge

10. Arjon (02-04-2018), darrens (10-28-2015), Feitan (06-29-2015), Hiss (06-29-2015), joopen23 (06-29-2015), Ririnchan (06-29-2015)

تشکر از دیگران
    34
    مجموع تشکرها
    188

دوست عزیز فصل اول انیمه کاملا منطقی پیش رفت ولی همین که وارد فصل 2 انیمه شدیم ورق برگشت، یکی از بدترین صحنه ها هم همین صحنه ی نبرد آخر گیلگامش و شیرو بود.
    برای اینکه مسخره بودن مبارزه ی آخر داستان رو بهتون نشون بدم چندتا از همین سری فیت چندتا مثال براتون میزنم: 1_هرکول که داخل همین انیمه گفته شد که قدرتش به اندازه ای هست که میتونه با تمام سرونت ها بجنگه وقتی به گیلگامش رسید حتی نتونست درست و حسابی از خودش دفاع کنه، با یک نگاه مشخص بود که این کوه عضله هم قدرت و هم سرعتش از این شیرو بیشتر بود!
    2_برسرکر در سری فیت/زیرو که وقتی توی قسمت 5 جلوی گیلگامش ایستاد همه به این نتیجه رسیدن که این برسرکر یکی از قوی ترن سرونت های داستان هست.
    ولی حالا این شیرو با یک سری حرف های قشنگ و گنده تر از دهنش اومده و داره با قوی ترین سرونت سری فیت نه تنها برابر میجنگه بلکه شکستشم میده؛ به نطر من که بیشتر فیلم هندی بود تا انیمه(البته ناگفته نماند که فصل 1 واقعا زیبا بود)

12. AlirezaGamer (06-29-2015), Arjon (02-04-2018), darrens (10-28-2015), Feitan (06-29-2015), joopen23 (06-29-2015), Lady Vampire (06-29-2015), mahdi7 (06-29-2015), sabzake (06-29-2015), Kaiki Deishu (06-29-2015)

The Cool Mad Scientist
    The Zombie

تشکر از دیگران
    16,351
    مجموع تشکرها
    36,861

پیش فرض Re: Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season ـ

عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،
    عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،عالی، عالی،عالی،عالی،عالی،
    ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،
    ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،
    ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،

!!!!!!!!!!!!!!!!

راحت شد بهترین انیمه‌ای که دیده بودم. بی نظیر بود بی نظیر! Masterpiece به این میگن! فکر نمی‌کردم اون حسی که هنگام تماشای Fate/Zero داشتم، دوباره برام تکرار بشه ولی انگار تکرار شد! بله، اونم با فصل دوم. و تبریکی اساسی به این انیمه که تونست اشکم رو دربیاره. کاری که Fate/Zero نتونست انجام بده (هر چند Fate/stay night قسمت 14اش هم تونست). بی نقص بود، داستان پردازی، شخصیت‌پردازی، همه چیز! دهنم موقع تماشای انیمه به زمین چسبیده بود.
    حضرت آرچر، به حق لیاقتش حضور در 5 کاراکتر محبوب من هست و بعد از حضرت سیبر محبوب ترین کاراکتر دنیای انیمه برام هست. داستان عالی کار شده بود، اصلا فکر نمی‌کردم کوتومینه اینقدر زود بمیره (همه چیز واگذار شد به مسیر نهایی یعنی Heaven's Feel ) در وصف عناوین شاهکار آدم به حذیون(!) گفتن میوفته پس نمی‌تونم چندان احساساتم رو توضیف کنم.
    هیچ وقت فکر نمی‌کردم که بیان ادامه‌ی این انیمه رو به Fate/hollow ataraxia بچسبونن. موقعی که لوویا رو دیدم چشمام داشت از حدقه درمیومد. کاری بسیار درست از کارگردان! چرا که Fate/hollow ataraxia وقایع یک سال بعد از Fate/stay night رو روایت می‌کنه و تمرکز اصلیش روی مسیر Heaven's Feelـه. با اینکارشون، امکان انیمه شدن Fate/hollow ataraxia رفت بالا.
    مبارزه‌ی نهایی بدون شک بی نظیر بود و این جاست که حرف خودم یعنی حضرت آرچر و یا همون شیرو قویترین کاراکتر کل سری Fate هستن بهم دوباره اثبات شد.
    اگه قرار باشه مسیر UBW رو در یک عبارت توصیف کنم این گونه خواهد بود :

"ابرشاهکاری که مقدمه‌ی ابرشاهکاری دیگر است"

بله، مسیر Heaven's Feel که از الان مطمئنم نه تنها UBW رو در داستان و معیار های دیگه شکست میده، بلکه به شاهکاری به یادماندنی تبدیل خواهد شد. برای این که هایپ بشین، این شات رو به عنوان هدیه ازم قبول کنین:

ایلیا پیش کوتومینه چیکار می‌کنه؟! اساسین دیگه ساساکی کوجیرو نیست، بلکه حسن صباحه؟! زمان همه چیز رو مشخص می‌کنه

fate-sn-hf-jpg

دو تا شات قابل توجه از قسمت 25 و 24

+چقدر گریه کردم سر این صحنه...

fate-sn-ubw-jpg

+ و همین صحنه از ویژوال ناول

+Waver Velvet ؟!؟ یا Lord El-Melloi II ؟! چی؟!؟

fate-sn-ubw2-jpg

واقعا خوشحالم که گذاشتم این 25 قسمت رو با هم دیدم... بدون شک، Fate/stay night Unlimited Blade Works عنوانی شاهکار و فراموش‌نشدنیست. من خودم به عنوان یک طرفدار سری Fate به خودم می‌بالم که طرفدار همچین عنوانی هستم و می‌دونم تا مدت‌ها، یاد این سری همواره باهام خواهد بود.

پس فعلا تا پخش Fate/Kaleid liner ! بااااای ^^
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط Feitan : 06-29-2015 در ساعت 07:39PM

Click here to enlarge

14. amir.radami (02-04-2018), Arjon (02-04-2018), Defunctus (06-29-2015), ehsanbest (08-01-2015), hadipci (06-29-2015), HodaArian (06-30-2015), joopen23 (06-29-2015), killua zoldyck (07-01-2015), Kyou-Kai (06-29-2015), Lady Vampire (06-29-2015), Mahdi Simon (06-30-2015), mahdi7 (06-29-2015), mrockm (07-22-2015), ReMadza (06-29-2015), Rezvaneh_chan (06-29-2015), Thomas (06-29-2015), Kaiki Deishu (06-30-2015)

تشکر از دیگران
    252
    مجموع تشکرها
    97

سلام لینک دانلود انبمه کجاست

16. alireza99 (01-11-2016), Arjon (02-04-2018)

تشکر از دیگران
    31
    مجموع تشکرها
    66

پیش فرض پاسخ : Re: Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV) 2nd Season ـ

نقل قول نوشته اصلی توسط Feitan نمایش پست ها
    ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،ابرشاهکار،ابرشا هکار،ابرشاهکار،ابرشاهکار، ابرشاهکار،

!!!!!!!!!!!!!!!!

راحت شد بهترین انیمه‌ای که دیده بودم. بی نظیر بود بی نظیر! Masterpiece به این میگن! فکر نمی‌کردم اون حسی که هنگام تماشای Fate/Zero داشتم، دوباره برام تکرار بشه ولی انگار تکرار شد! بله، اونم با فصل دوم. و تبریکی اساسی به این انیمه که تونست اشکم رو دربیاره. کاری که Fate/Zero نتونست انجام بده (هر چند Fate/stay night قسمت 14اش هم تونست). بی نقص بود، داستان پردازی، شخصیت‌پردازی، همه چیز! دهنم موقع تماشای انیمه به زمین چسبیده بود.
    حضرت آرچر، به حق لیاقتش حضور در 5 کاراکتر محبوب من هست و بعد از حضرت سیبر محبوب ترین کاراکتر دنیای انیمه برام هست. داستان عالی کار شده بود، اصلا فکر نمی‌کردم کوتومینه اینقدر زود بمیره (همه چیز واگذار شد به مسیر نهایی یعنی Heaven's Feel ) در وصف عناوین شاهکار آدم به حذیون(!) گفتن میوفته پس نمی‌تونم چندان احساساتم رو توضیف کنم.
    هیچ وقت فکر نمی‌کردم که بیان ادامه‌ی این انیمه رو به Fate/hollow ataraxia بچسبونن. موقعی که لوویا رو دیدم چشمام داشت از حدقه درمیومد. کاری بسیار درست از کارگردان! چرا که Fate/hollow ataraxia وقایع یک سال بعد از Fate/stay night رو روایت می‌کنه و تمرکز اصلیش روی مسیر Heaven's Feelـه. با اینکارشون، امکان انیمه شدن Fate/hollow ataraxia رفت بالا.
    مبارزه‌ی نهایی بدون شک بی نظیر بود و این جاست که حرف خودم یعنی حضرت آرچر و یا همون شیرو قویترین کاراکتر کل سری Fate هستن بهم دوباره اثبات شد.
    اگه قرار باشه مسیر UBW رو در یک عبارت توصیف کنم این گونه خواهد بود :

"ابرشاهکاری که مقدمه‌ی ابرشاهکاری دیگر است"

بله، مسیر Heaven's Feel که از الان مطمئنم نه تنها UBW رو در داستان و معیار های دیگه شکست میده، بلکه به شاهکاری به یادماندنی تبدیل خواهد شد. برای این که هایپ بشین، این شات رو به عنوان هدیه ازم قبول کنین:

ایلیا پیش کوتومینه چیکار می‌کنه؟! اساسین دیگه ساساکی کوجیرو نیست، بلکه حسن صباحه؟! زمان همه چیز رو مشخص می‌کنه

دو تا شات قابل توجه از قسمت 25 و 24

+چقدر گریه کردم سر این صحنه...

+ و همین صحنه از ویژوال ناول

+Waver Velvet ؟!؟ یا Lord El-Melloi II ؟! چی؟!؟

واقعا خوشحالم که گذاشتم این 25 قسمت رو با هم دیدم... بدون شک، Fate/stay night Unlimited Blade Works عنوانی شاهکار و فراموش‌نشدنیست. من خودم به عنوان یک طرفدار سری Fate به خودم می‌بالم که طرفدار همچین عنوانی هستم و می‌دونم تا مدت‌ها، یاد این سری همواره باهام خواهد بود.

پس فعلا تا پخش Fate/Kaleid liner ! بااااای ^^
    داداش تو همه حرفای ما رو زدی ایولا، عجب انیمه ی لذت بخشی بود مخصوصا آرچر که همون روح اسطوره ای امیا میشه، محشر بود این شخصیت،اپنینگ فصل دوم عالیه مخصوصا همون اولش که آرچر با یه حالت خاصی رو سخره نشسته،ولی با یه جای حرفت موافق نیستم اونجایی که میگی حضرت آرچر از همه قویتره، خودت دیدی که یه جا از لنسر واقعا کم آورد و نتونست حریفش شه!
    ویرایش توسط amir.radami : 02-04-2018 در ساعت 04:25PM

18. Arjon (02-04-2018)

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)