صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
    Legendary
    prince of all Saiyans

تشکر از دیگران
    9,760
    مجموع تشکرها
    23,616

پیش فرض بهترین بازی استراتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟

بهترین بازی استراتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟
    خوره های بازی استراتژیک لطفا اینجا اسم بازی های استراتژیکی که خیلی باهاشون خاطره دارن و از اون بازی ها خیلی خوششون اومده رو اینجا معرفی کنین

اول خودم می گم
    اکثر بازی هایی که تا حالا انجام دادم استراتژیک بودن
    اسم بازی هایی که خیلی خوشم اومد نوشتم

1. Desperados : Wanted Dead or Alive
    2. Star Craft
    3. General
    4. Warcraft
    5. Commandos
    6. Lord of the Rings : The Battle for Middle earth
    7. Down of War
    8. Stronghold Legend

دسپرادو رو بیشتر از همه دوست داشتم سبک خیلی جالبی داشت محیط بازیش خسته کننده نبود و هوش مصنوعی دشمن ها هم بالا بود. تو مرحله های بالا فکر خیلی زیادی می خواست . آهنگ های بسیار زیبایی تو بازی استفاده شده . معموریت هایی که باید به انجام می رسید جذابیت بازی رو بیشتر می کرد.یادمه یکبار از مرحله اول تا مرحله یکی مونده به آخر بدون اینکه یک دشمن بکشم بازیش کردم خیلی حال داد.( فکر نکنین با کد تقلب اینکارو کردم، هیچ وقت توی بازی ها از کد تقلب استفاده نکردم چون جذابیت بازیو از بین می بره).
    8-7 سال پیش به کمپانی سازنده (black-forest-games) یه ایمیل فرستادم که چرا برنامه ای برای ادیتور نقشه های بازی دسپرادو منتشر نمی کنید. جوابی که دادن این بود که ما داریم روی پروژه های دیگه ای کار می کنیم و همچنین برای ورژن جدید قسمت اول چند مرحله جدید درست کردیم که به دلایلی رلیز نشد [خیلی دوست داشتم اون مرحله هارو برام ایمیل کنه] (فهمیدم دارن سری جدید این بازیو میسازن) تقریبا 1 سال بعد شماره 3 بازی با نام هلدورادو منتشر شد. اما نه شماره 2 و نه شماره 3 این بازی به پای شماره یکش نمی رسیدن هنوز تو کف اون قسمتش بودم.

استار کرافت 1 اولین بازی استراتژیکی بود که بازی کردم در اصل این بازی بود که منو وارد دنیای بازی های استراتژیک کرد. این بازی هم درجه سختی بالایی داشت. و از اینکه چند نژاد موجودات فضایی و انسان توی این بازی بودن خیلی خوشم اومده بود. مورد دیگه ای که خیلی جالب بود برام اشخاص کلیدی یا همون باس هایی بودن که هم قدرتشون خیلی زیاد بود و هم اینکه اگر قرار بود پلیر کنترلشون کنه نباید کشته می شدن.
    و مورد دیگش هم این بود که مپ ادیتور داشت و می تونستی برای خودت یه مپ درست کنی .
    نسخه دومش هم عالی بود مشخص بود خیلی روی مراحل و گرافیک کار شده. نکته جالبش هم این بود که حتی یک مرحله تکراری از لحاظ معموریت توش نبود
    She was born with a song in the air - In the summer of 85
    The clouds just went and the day became so bright - A child of love angel like

With the most beautiful smile - Growing up to be the sunshine of my life
    Come talk to me - Don’t run away
    Don’t let the distance grow - The door’s wide open
    Don’t ever think - There is no way home
    Sly come home tonight - The world is so bad you’re drive ‘em all mad With your smile
    Sly my joy and my pride - When the runaway train take you away A part of me died
    The years went by like the summer of love - So much changed in our lives
    They’re too many scars deep under my skin - Love turned to hate and hate to love
    Let’s start all over again - And now I wonder what life will bring
    Just let us laugh - The tears away
    No more hard feelings no - Cause after all
    You’re my flesh and blood - I don’t want you to fall

2. Amin Assassin (08-19-2015), Dark Leviathan (08-06-2015), madara1 (08-05-2015), se.phi.roth (08-05-2015), Soap (08-07-2015), Zuko2014 (08-25-2015)

تشکر از دیگران
    178
    مجموع تشکرها
    1,245

پیش فرض پاسخ : بهترین بازی استراتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟

بهترین بازی استراتژیکی که بازی کردید چی بوده ؟
    خب من همه اینا رو بازی کردم
    اما وارکرفت فروزن ترون یه چیز متفاوتیه
    بخصوص چون خیلی مپ سازی گسترده ای داره و خیلیا مپ های خفت درست میکنن من فکر میکنم اون بهتره
    هرکسی بازی رو داره مپ D.O.N رو نسخه آخرش رو بریزه میفهمه چی میگم
    ولی دوست عزیز بازی های دیگه ای هم هستن که بعضی ها با اونا خاطره دارن
    مثل ایج آف امپایرز یا رایز آف نیشنز یا...
    معرفی تمام بازی های انلاین در لینک زیر
    لینک:http://forums.animworld.net/thread105945.html

4. se.phi.roth (08-06-2017)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)