صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از 78 به 82 از 82
    کایزوکاگه اول
    RED-FORCE

تشکر از دیگران
    17,349
    مجموع تشکرها
    32,348

B01 سفر به دنیای انیمه

سفر به دنیای انیمه
    سلام و درود به تمامی اوتاکایی انیمورلدی

lord of chaos تقدیم می کند

به "سفر به دنیای انیمه" خوش اومدید.

این داستان اصلا وجه ی داستانی اش مثل کتاب ها یا فیلم هایی که تا حالا خوندید و دیدید نیست. سفر به دنیای انیمه داستانی طنز با هدف
    1- معرفی سایت خودمون برای کاربران تازه وارد (مثل خودم)
    2- آشنایی با انیمه های مختلف
    است

از اون جایی که تا حالا داستانی با زبان طنز ننوشتم و تجربه ام درش 0 مطلقه تصمیم گرفتم این کارو به زبان طنز بنویسم هنوز نمی دونم قراره با کاربرهای سایت خودمون هم شوخی (کاملا محترمانه) داشته باشم یا نه ولی سفر به دنیای انیمه داستانی است کاملا طنز و فانتزی (سرم بره فانتزی نمیره) که می تونه اوقات بسیار خوشی رو براتون به ارمغان بیاره.

ایده های زیادی برای این داستان دارم و خیلی راحت می تونم به بلندی وان پیسش کنم. در کار شاید فیلر داشته باشیم ولی نه به اندازه ی ناروتو. شاید در این وسط من بخوام با انیمه یا مانگایی شوخی کنم (شاید که نه ... حتما ) ولی کسی به دل نگیره چون هیچ کاری بی عیب نیست و وظیفه ی یک منتقد اینه که اون عیب ها رو کنه تا شاید کسی جدیش بگیره .

از اون جایی طنز نبودنم رو کاملا جدی بودم باید برای هر فصل حسابی فکر کنم تا مطلب رو به صورت طنز بنویسم.

چون داستان عملا در سیایت خودمون اتفاق می افته احتمالش هس بخوام با دوستان و بزرگان شوخی کنم پس اگه وسط کار با کسی شوخی شد نگران نباشد! از کاربر عادی تا موسس اگه خواستم شوخی کنم (موسس رو به صورت نمادین گفتم) قبلش در پیام شخصی به فرد خبر دادم و اگه فرد اجازه نده باهاش شوخی نمیشه. که حتّی اگه بشه قرار نیست کوچک ترین چیزی که منجر به بد جلوه دادن اون فرد بشه (مگه این که خودش بخواد)

البته طنز که بدون نکته باشه به درد لای جرز می خوره پس سعی می کنم این وسط مسطا حرفای خوب خوبم بزنم
    خب کمر بندها رو برای داستان ببندید.
    +
    داستان بی توقف نوشته میشه و طوری نیست که بریک طولانی مدت بینش باشه و در عین حال آرک بندی هم هست
    از اون جایی که با شروع دانشگاه و مدارس منم مثل همه درگیر یک سری مشکلات هستم فصل ها زمان مشخصی برای اومدن ندارند ولی سعی می کنم هفته ای یک قسمت درست و درمون تقدیم دوستان کنم
    +
    از اون جا که داستان به همه تعلق داره هر کسی می تونه هر ایده ای برای شوخی داره تو پیام خصوصی بهم بگه. نگران نباشید داستان قرار نیست به این زودیا تموم بشه برای تمامی ایده ها وقت دارم.
    +
    اگه کسی هم قصد کمک در تبلیغ داره می تونه لینک رو پخش کنه. دلگرمی نویسنده به خواننده هاشه. امیدوارم سر این داستان دلم اتش بگیره.
    +
    اصلاحات :
    انیمورلد : نام سایت خودمون در نتیجه دنیایی که این داستان در اون اتفاق می افته
    دنیای انیمه : معنی تحت الفظیه و ربطی به سایت نداره.

لیست قسمت ها
    آرک اول قسمت های 1 الی 3
    قسمت اول سفر به دنیای انیمه
    قسمت دوم سفر به دنیای انیمه
    قسمت سوم سفر به دنیای انیمه
    آرک دوم قسمت های 4 الی 7
    قسمت چهارم سفر به دنیای انیمه
    قسمت پنجم سفر به دنیای انیمه
    قسمت ششم سفر به دنیای انیمه
    قسمت هفتم سفر به دنیای انیمه
    آرک سوم قسمت های 8 الی ...
    قسمت هشتم سفر به دنیای انیمه
    قسمت نهم سفر به دنیای انیمه
    قسمت دهم سفر به دنیای انیمه

ویرایش توسط lord of chaos : 12-06-2016 در ساعت 08:19PM

Click here to enlarge

Don't give me a reason to take this seriously
    !!!you can fire your arrows from the tower of babel but you can never strike God

Click here to enlarge

2. Bikhial (01-27-2018), biNAM (10-01-2016), Black Hunter (11-07-2016), Brazsan (11-04-2016), Celia (10-01-2016), Choose Me (10-24-2016), davoudian (10-01-2016), elanor (10-01-2016), Ero-Milad (10-01-2016), itasasu (10-29-2016), k1spr (10-24-2016), lelouch plus (04-12-2017), M - E.SpadA (11-02-2016), madara1 (10-23-2016), Marshall de teach (10-23-2016), mikelwar (10-27-2016), monjiemegoo (10-21-2016), Oichi (10-01-2016), Portgas D. Ace (10-22-2016), Pouryakht (12-31-2016), Raven000 (10-22-2016), Roksana (11-14-2016), ROODPOSHTY22 (10-01-2016), Sargeras (10-24-2016), SUBJECT72 (10-21-2016), The Kingsman (10-31-2016), tmnttmnt10 (10-23-2016), Uchiha N.S (10-23-2016), uisama (10-28-2016), هانکوک (10-24-2016), الینا 57 (11-20-2016), عمادی (11-02-2016)

کایزوکاگه اول
    RED-FORCE

تشکر از دیگران
    17,349
    مجموع تشکرها
    32,348

پیش فرض پاسخ : سفر به دنیای انیمه

سفر به دنیای انیمه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raven000 نمایش پست ها
    به خاطر امتحانای میان ترم چند وقت نبودم....یه کم ناامید شدم که داستان این قدر کم پیش رفته!(سعی میکنم به این که خودت هم کار و زندگی داری فکر نکنم!!)البته نه به اندازه ی ناامیدیم از رو دست زدن یاتو به کیلوا....حدااقل میشه گفت کاربرای انیم ورلد آهن پرست نیستن وگرنه یاتو تو دور مقدماتی حتی کاندید هم نمیشد
    بگذریم......
    نیک فیوری ایده ی خوبی بود....بازم قراره شخصیت های مارول رو ببینیم؟ارتباطشون با کاراکترهای انیمه ای جالب میشه
    ولی اوج داستان تصور صحنه ی جاجانکن زدن روزبه به دانته بود....!واسه دیدنش حاضرم پول بدم!
    بلیچ ایده ی خوبیه واسه وارد انیمه های بلند شدن....فیری تیل رو که ندیدی...وان پیس و ناروتو هم جورین اگه واردشون بشی دیگه خارج شدن و پی انیمه های دیگه رفتنت با کامی ساماست
    ولی یه سوال،اگه کاراکتر صاعقه زرد با مفهوم انیمه اون قدر غریبه بود که اول داستان دیدیم،چه جوری سبک معماری دوره سنگوکو رو توی سول سوسایتی شناسایی کرد؟!آخه تصورش واسه من یکی که غیر ممکنه کسی سراغ فرهنگ و تاریخ ژاپن بره و هر چند مختصر،با انیمه و مانگا و ....آشنا نشه.

طول روزای انیم ورلد چه قدر با دنیای ما فرق داره؟واسه من یکی دیدن بلیچ و فیلماش یه تابستون تمام طول کشید.....

اگه این جور بود برادر که جمعیت شینیگامی های فقط ولایت ما از کل سول سوسایتی بیشتر بود......
    قراره مهارت های شینیگامی یاد بگیری نه این که مهارت های قبلیتو تقویت کنی
    اگه واسه مهارت های مبارزه ای بفرستنت دوجوی گروه 11 به معنای واقعی تو دردسر افتادی!!!!
    داستان داره جالب تر و سرگرم کننده تر میشه.امیدوارم زودتر قسمت های جدید رو بذاری،هم این داستان و هم جنون که کم کم داره پلانش یادم میره
    ممنون
    خدایی اون که کار داره رو درست حدس زدی... من نیم ساعت پیش رسیدم خونه اونم بعد از 3 ساعت تو سرما بودن روزهای قبلی هم تراژدی خاص خودش رو داشت . ولی چون داستان زیاد عقب افتاده بودم نوشتمش... ایشالا چپترهای بعدی رو طولانی تر و بهتر کنم
    +
    شخصیت های مارول هستند؟ خود رو برای خیلی خیلی بیشتر آماده کن
    +
    خود من 6 سال قبل از این که بدونم انیمه اصلا چی هست با تاریخ دوره سنگوکو آشنایی کامل در حد خط به خط اطلاعات داشتم و افراد مثل اون موقع من رو کم ندیدم (اکثرشون رو سعی کردم انیمه ای کنم)
    +
    روزهاش تقریبا مثل 24 ساعت ما می گذره ... ولی منظورم 24 در 7 بلیچ دیدن بود... خود من بلیچ رو به کوب توی 10 روز دیدم. (وقتی خواستم جدی ببینمش) از لحاظ عددی قبلش حساب کردم دیدم میشه 360 قسمت رو توی 5 روز کامل دید
    +
    آسم این آرک بلیچه ... داستان زیاد دارم سرش خالی کنم
    +
    در مورد جنون هم بگم با این که حدود 20 چپتر بیشتر ازش نمونده ولی کارش الان که دو فصل ازش گذشته سخت شده و نمی تونم سر سری اش بگیرم. منتظرم پایان ترم که تموم شد ادامه اش بدم ....

Click here to enlarge

!!!you can fire your arrows from the tower of babel but you can never strike God

Click here to enlarge

4. M - E.SpadA (12-03-2016), madara1 (11-25-2016), Raven000 (11-25-2016), Roksana (12-07-2016), ROODPOSHTY22 (11-27-2016), tmnttmnt10 (12-18-2016)

تشکر از دیگران
    790
    مجموع تشکرها
    1,702

سفر به دنیای انیمه

6. lord of chaos (12-03-2016), M - E.SpadA (12-03-2016), Roksana (12-07-2016), ROODPOSHTY22 (12-03-2016), tmnttmnt10 (12-18-2016)

تشکر از دیگران
    326
    مجموع تشکرها
    860

سفر به دنیای انیمه
    کاربرا که تعریف میکنن! بریم ببینیم چیه

8. lord of chaos (12-03-2016), M - E.SpadA (12-03-2016), Roksana (12-07-2016), ROODPOSHTY22 (12-03-2016)

کایزوکاگه اول
    RED-FORCE

تشکر از دیگران
    17,349
    مجموع تشکرها
    32,348

سفر به دنیای انیمه
    قسمت دهم : یک شنیگامی می شوم ولی نمی فهمم چرا؟

تا چند لحظه ی پیش فکر می کردم شنیدن صدای بارگان که چایش را در یک فنجان تزئینی و کوچک می نوشید و هورت هورت می کرد عجیب ترین چیزی بود که قرار است امروز بشنوم ولی اعجاب دنیای انیمه پایان ندارد.

به خانه ی اوراهارا کیسکه باز می گردیم. به لطف ایلیا در محضور یک اسپادا و یک شینیگامی سرخوش قرار گرفتم.

اوراهارا رفتارش با آن چه در انیمه دیده بودم فرقی نداشت. او با یک دست چای می نوشید و با یک دست سیخ کبابی که در دست داشت را به نیش می کشید. این که چای و کباب چه ربطی به هم دارند را نمی دانم ولی به شدت وسوسه شدم آن را امتحان کنم.

وقتی وارد شدیم اوراهارا و بارگان چیزهایی در مورد هرج و مرج در سول و سوسایتی حرف می زدند. گوش های تیزی ندارم ولی تنها یک کلمه را متوجه شدم: زاراکی کنپاچی - البته این دوتا شد- شنیدن این اسم ضربان قلبم را تند تر از قبل کرد.

اوراهارا با دیدن ایلیا از جایش بلند شد و به سمت او آمد. ایلیا با نیش خند گفت: «ایلیا! اومدی؟ اجناست آمادست است. نمی دونم با این همه خرت و پرت چی کار داری ولی بالاخره جورش کردم ولی اصلا کار راحتی نبود. اگه پولش رو از پیش نمی دادی محال بود این همه به خودم فشار بیارم.»

ایلیا با مکث گفت: «جور کردنش نیم ساعت طول میشد.»

-«و این سه برابر تمام فعالیت اقتصادی چند ماه اخیرمه. این روزا دیگه کاربرها این دور و برا نمیاند و شخصیت های انیمه هم آه در بساط ندارند و اگه داشتند علاقه ای به پرداخت پول نداشتند. یادت باشه بعدا قضیه اومدن "گاتس" به این جا رو برات تعریف کنم. مردک روانی تنش می خارید اومده بود با شینیگامی ها مبارزه کنه . اصلا درک نمی کنه که انسان ها در حدی نیستند که بخواند با شینیگامی ها ... .

ایلیا حرفش را قطع کرد و گفت: «گاتس برد مگه نه؟»

-«آره ولی در دفا از شینیگامی ها باید بگم هیچ کدوم از کله گنده هامون این جا نبودند.»

بارگان آخرین قلوپ چایش را سر کشید و گفت: «اوراهارا! میشه اینقدر وراجی نکنی؟»

اورهارا به سمتش برگشت و گفت: «تست روانشناسی دادم ... از قرار معلوم نمی تونم.» او به ایلیا نگاه کرد و گفت: «خیلی خب کجا بودیم؟ ... آهان من می خواستم ازت بپرسم این اقا پسر کیه؟»

ایلیا به من اشاره کرد و گفت: «این یک کاربر جدیدهه. آوردمش این جا برای اولین مهارت هاش شمشیرزنی به سبک شینیگامی ها رو یاد بگیره. با این که هنوز کاربر عادیه ولی بی دفاع راه رفتن تو انیمورلد دیوونگی محضه. راستش هنوز برام سواله با این همه ناامنی چرا جمعیت این سرزمین اینقدر زیاده.»

-«چون اون بیرون مردم لازم نیست در مورد صلح دروغ بگند. همه عاشق خشونتند ولی چون می دونند ضعیفند می خواند با چیزهایی مثل صلح از خودشون حفاظت کنند.»

-«نمی خواد برام فیلسوف بازی در بیاری. حاضری به این آقا پسر درس ... .»

اوراهارا شانه ای بالا انداخت و گفت: «آره بابا. این جا که دیگه پرنده پر نمی زنه. از وقتی بلیچ تموم شده همه ی شور و شوق چندین ساله هم باهاش تموم شد. اون وقت میگند چرا وان پیس تموم نمیشه ... خب اگه بشه که حال و روزشون میشه مثل ما. ده سال بعد که وان پیس هنوز به جاهای حساسش نزدیک هم نشده دیگه هیچ کس یادش نمیاد بلیچ و اوراهارایی بود. لااقل الان یک سری نیروی نفوذی تربیت کنم یادمون باقی بمونه.»

ایلیا خندید و گفت: «ممنون پس اونو برای یک ماهی آتی به تو می سپارم. چون هیچی بارش نیست تو این مدت بهش یاد بدی شمشیر رو بلند کنه و یک سری شامورتی بازی در بیاره هم کفایت می کنه.»

اوراهارا خندید و دستش را در هوا چرخاند و گفت: «اوه بس کن! تمام چیزهایی که برای تربیتش نیاز دارم یک لباس جدید، یک زمین مبارزه و یک دختر قوی،عصبانی و روان پریشه.»

دستی بر ریش نداشته ام کشیدم و گفتم: «دختر قوی، عصبی و روان پریش؟ اینا یک نفرند یا سه نفر؟ از اون مهم تر من چه نیازی به یک دختر برای آموزشم دارم؟»

اوراهارا دستش را روی شانه ام گذاشتم و گفت: «اوه پسر جون ... هیچ چیز توی این دنیا به اندازی این که بدونی یک دختر می تونه تو رو بزنه یک پسر رو برای قوی تر شدن ترغیب نمی کنه. نمی دونم کی رو برات در نظر بگیرم ولی چند تا مشت و لگد که بخوری به ابعاد نهفته در حرفم پی می بری.»

ایلیا ابرویی بالا انداخت و گفت: «خیلی ... خب! من دیگه برم. مسابقه ی جدید در مرکز قلمرو جای منو خالی داره. شنیدم سر مسابقه ی آخر تغریبا تمام مرکز قلمرو به اشوب کشیده شده و حتّی سیاه پوش هام در اطراف اون جا دیده شدند.»

اوراهارا با نگرانی زیر لب گفت: «آره چیزهایی شنیدم. امیدوارم راه یکی از اون سیاه پوش ها به این جام بخوره در غیر این صورت ممکنه اتفاقات بدی بیفته.»

به جای ایلیا پرسیدم: «منظورتون چیه؟»

اوراهارا با حالتی جدی نیم نگاهی به بارگان انداخت و سپس به من گفت: «شینیگامی ها و هالو ها عادت به نادیده گرفته شدن ندارند. با این که هزاران کاربر هنوز دوستدار ما هستند ولی عده ای از ما فکر می کنند ما فراموش شدیم. اینو بهت قول میدم هیچ کس به اندازه ی یک شینیگامی نمی تونه کابوس آفرین باشه.»

قبل از این که بخوام سوال دیگری بپرسم اوراهارا به سمت ایلیا رفت و او را تا انبارش مشایعت کرد. روحمم خبر نداشت اجناس سفارشی ایلیا چیست ولی علاقه ی خاصی به دانستش هم نداشتم.

با رفتن اوراهارا و ایلیا با بارگان تنها شده بودم. بارگان نیم نگاهی به من انداخت. با دیدن چشمانش تمام قدرت وحشت ناکش را به یاد آوردم و عرق ترس بر پیشانیم نشست.

بارگان با اشاره ی ابرو به من گفت: «چای می خوری؟»

تنها جوابی که یقیناً سرم را به باد نمی داد بله بود.

Click here to enlarge

Click here to enlarge

10. Bikhial (10-22-2017), lelouch plus (03-01-2017), M - E.SpadA (12-06-2016), Portgas D. Ace (12-06-2016), Roksana (12-07-2016), tmnttmnt10 (12-18-2016), الینا 57 (12-08-2016)

تشکر از دیگران
    65
    مجموع تشکرها
    454

سفر به دنیای انیمه
    من الان خوندمشون مرسی خسته نباشی
    Angels banished from Heaven have no choice bout to become Demons

Click here to enlarge

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)