صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
    شیروهیگه دنیای انیمه
    The King of Heroes

تشکر از دیگران
    18,893
    مجموع تشکرها
    30,892

zoro Haikyuu!!: Karasuno Koukou VS Shiratorizawa Gakuen Koukou

Haikyuu!!: Karasuno Koukou VS Shiratorizawa Gakuen Koukou

داستان : پس از برد کاراسونو در برابر آئوباجوسایی که با تمام وجود خود انتظار بازی با شیراتوریزاوا را می کشیدند، کلاغ ها با ایمان به توانایی و پوشاندن ضعف های خود به مصاف حریفی به مراتب قدرتر میروند. این بار چرغ های کاراسونو باید با قدرتی بیشتر بچرخد تا بتواند یک تیم سطح بالا همچون شیراتوریزاوا را شکست دهد. اعلان جنگ زوج نخبه کلاغ ها علیه اوشیجیمای حرفه ای در بدو شروع فصل دوم ، با شروع یکی از هیجان برانگیزترین بازی های ورزشی انیمه ای در پاییز آغاز خواهد شد و باید مشاهده کرد که آیا این شیراتوریزاوای آماده و قدرتمند مغلوب کلاغ هایی که تازه به سمت اوج پرواز خودشون رو آغاز کردند میشود یا خیر؟؟! آیا اوشیجامای مغرور و هم تیمی های فکور خود، میتوانند قدرتی که در مسابقات سال قبل به رخ آئوباجوسایی ها بکشانند ، این بار به رخ کلاغ های جنگجو بکشانند؟؟!

نظر شخصی : شروع فصل سوم هایکیو نوید بسیار شادمانی بود که میتونستیم بخونیم و بشنویم جاییکه اون کل کل زیبای اوشیجاما و هیناتا حداقل این انتظار رو بهمون داد تا بخوایم منتظر بازی کاراسونو و شیراتوریزاوا باشیم. در فصل جدید آنالیز ترکیبی و فکری تیم شیراتوریزاوا ابتدا به ساکن میتونه خط اصلی تئوری این بازی بزرگ رو بهمون نشون بده. اگر شخصی مثل اوشیجاما با توانایی های خارق العاده ش کنار بزاریم نباید هم تیمی های خوب و مستعدش رو فراموش کنیم. در روبروی این سلاح های خاص و کم و بیش آشکار و نهان شیراتوریزاوا، والاترین نقطه مشترک کاراسونو این بار اعتماد به توانایی ها و برنامه ریزی هاشون قبل از شروع بازی هست. این که بتونن در جدال هجومی و دفاعی برتر باشن و از ترکیب دو نفره پاسور و اسپک زن نهایت بهره رو ببرن. سوالی که اینجا خیلی برای من مطرح هست و دوست دارم قشنگ بهش پرداخته بشه اینه که در طول این دو فصل شاهد رشد و نتیجه مهارت ها و تمرین ها بودیم و با بهره گیری از همین ها ، کاراسونو تونست آئوباجوسای رو ببره ولی آیا این ها برای مقابله با شاخ ترین تیمی که یک بار هم باهاشون بازی نکردن و آشنایی مستقیمی با غالب بازیکن ها ندارن میتونه کافی باشه؟! جواب این سوال رو باید از توانایی نویسنده در بطن سناریو این فصل ببینیم و امیدواریم که حداقل ضعفی تو این مورد مشاهده نکنیم. و اما تایید شدن ده قسمت برای هایپ ترین اثر فصل پاییز این معنی رو به ما میرسونه که همچون KNB ، هایکیو با بهترین اندینگ خودش به اتمام میرسه و ای کاش که ادامه این سری ورزشی زیبا ادامه می یافت.

عوامل : در بدنه سازنده هایکیو، نام استدیو خوش ساخت و خوش نام Production I.G با کارنامه ای پربار نظیر Psycho-Pass - Usagi Drop - Kuroko no Basket میدرخشد و کارگردانی این فصل هم به عهده Mitsunaka Susumu ، با سابقه کارگردانی دو فصل قبل و همچنین حضور در پروژه هایی نظیر Black Lagoon - Ookiku Furikabutte - Usagi Drop می باشد. Kishimoto Taku نیز سناریو و ترسیم مسیر کلی داستان رو همچون دو فصل قبل همچنان به دست داره و در کارنامه کاری خودش کارهای جالبی نظیر Usagi Drop - Gintama° - Gin no Saji انجام داده. بنظر من ایشون در اون دسته از نویسندگانی قرار داره که نمیشه با اطمینان به سمت کارهایی که به عهده میگیره رفت. با اینحال ، هایکیو یک کار فوق العاده موفق برای کل مجموعه بوده و این مطلب که سناریو خوب داشته قابل تحسین هست و امیدواریم که اوج و قله و فرود ابدی داستان که در فصل سوم رخ میده به گونه ای پیاده بشه که نهایت لذت رو بیننده از نحوه روایت و کلیت امر ببره. صداگذاری و مدیریت این فصل نیز به عهده Kikuta Hiromi با کارهایی نظیر Magi: The Kingdom of Magic - Osomatsu-san می باشد. یک بخش مهمی از انیمه های ورزشی معمولا افکت ها و صدا هایی هست که بر اثر پیاده میشه و در این مورد ایشون به خوبی در دو فصل هایکیو عمل کردن و انتظار ادامه این عملکرد خوب در فصل نیز به اندازه دو فصل قبل میره. موسیقی هایکیو بوسیله Tachibana Asami و Hayashi Yuuki ساخته و پیاده میشود. در رزومه Tachibana Asami ، موسیقی Aoharu x Kikanjuu - Owari no Seraph و در رزومه Hayashi Yuuki، موسیقی Death Parade - Boku no Hero Academia دیده میشود. همانطور دو فصل قبل ، صدا پیشه نقش Hinata Shouyou به وسیله Murase Ayumu انجام می شود که نقش هایی نظیر Worick Arcangelo در Gangsta و Allen Walker در D.Gray-man Hallow رو صداپیشه گی کرده و صداپیشه نقش Kageyama Tobio نیز به وسیله Ishikawa Kaito با صداپیشه گی نقش هایی نظیر Genos در One Punch Man و Ledo در Suisei no Gargantia انجام می شود.

ترکیب عوامل و تیم سازنده اثر در یک نگاه کلی تغییر انچنانی نداشته و حال در آخر باید نگاه خود را در پاییز امسال به ده اپیزود هیجان و لذت و صبر متوجه سازیم.

« دوبلورها و کاراکترهای اصلی انیمه»

Click here to enlarge

2. ahoora (12-10-2016), Arjon (10-04-2016), arsamas (11-27-2016), Bellz (12-22-2016), ck123q (12-03-2016), ddss (10-03-2016), Defunctus (12-05-2016), Dexter 171 (10-22-2016), haana (12-15-2016), hossein0063 (10-03-2016), ice girl (12-13-2016), ichini (12-18-2016), LP-700 (10-03-2016), madara1 (10-09-2016), ojts (12-13-2016), ReMadza (12-11-2016), rezaarena (01-03-2017), Ririnchan (12-22-2016), Sarrow (12-29-2016), SasuNaru (10-15-2016), shahinesefid (11-09-2016), مایکی (12-11-2016), نجی (11-10-2017), هانکوک (10-03-2016), W_B_S ZoRo (10-12-2016), Yatogami (12-29-2016), yona (12-25-2016)

Greatest Swordsman In The
    AnimWorld

تشکر از دیگران
    52,342
    مجموع تشکرها
    43,709

پیش فرض پاسخ : Haikyuu!!: Karasuno Koukou VS Shiratorizawa Gakuen Koukou

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    اووهو م اونجا که با هیناتا اینا بازی داشتن یهو به اکاشی گفت دیگه بهم پاس نده رفت تو دپرسینگ مودش ولی خیلی کاوایییی
    تو مانگا هم که
    خود منجیرشون می گفت چیکار کنیم که نزنه تو فاز دپرسینگ منجیرشون بود دیگه نه؟ یهذره یادم رفته
    کلا شخصیت جالب و خاصیه
    یادم نیست خدایی فقط میدونمدو سه باری دپرس شده احتمالا از این به بعد بیشترشم میبینیم

امممکاگیاما استعداد خدادداید اره فوق العاده باهوشه ولی در مقابل اویکاوا که ازاین نظر متوسطه، هنوز خیلی مونده به پاش برسه چون اویکاوا با اینکه متوسطه ولی پتانسیل بازیکنای تیمش و 120% می کشه بیرون فرقی هم نداره کجا باشه ولی اگه بره تیمی که قوی تره بیشتر می درخشه
    من دوست دارم هیناتا رو کنار اویکاوا ببینم البته خود اویکاوا گفتش که نمی تونه مثه کاگیاما پاس بده . از اون طرفم گفت این هیناتاس که داره کاگیاما رو دنبال خودش می کشه اویکاوا یه بازیکن استراتژیک هست خیلی زود هم دست هیناتا و کاگیاما تو هر دو فصل خوند با حال هم حسوده
    دیگه چی؟ این که خود کاگیاما هم به اوشیجیما گفتش که من یه کاری می کنم که من و از اویکاوا بیشتر قبول داشت ه باشی پس هنوز خیلی مونده به استادش برسه از راهنمایی های اویکاوا هم نباید غافل شد( قبل بازی ها)
    باتوجه به اتفاقای توی مانگا، یکم بعیده که هیناتا رو بشه کنار اویکاوا دید مگر اینکه مثلا تو تیم ملی که برن اویکاوا هم باشه. این کمپ تیم ملی هم که نمی دونم انگا فقط بازیکنای سال 1ول و دوم بودند حالا یا اوشیجما اینا واسه تیم 21 هستن( دارم از خودم داستان می گم:دی) یا اینکه بعدا سال سومی ها هم اضافه میشن بهش

امممکاگیاما استعداد خدادداید اره فوق العاده باهوشه ولی در مقابل اویکاوا که ازاین نظر متوسطه، هنوز خیلی مونده به پاش برسه چون اویکاوا با اینکه متوسطه ولی پتانسیل بازیکنای تیمش و 120% می کشه بیرون فرقی هم نداره کجا باشه ولی اگه بره تیمی که قوی تره بیشتر می درخشه
    من دوست دارم هیناتا رو کنار اویکاوا ببینم البته خود اویکاوا گفتش که نمی تونه مثه کاگیاما پاس بده . از اون طرفم گفت این هیناتاس که داره کاگیاما رو دنبال خودش می کشه اویکاوا یه بازیکن استراتژیک هست خیلی زود هم دست هیناتا و کاگیاما تو هر دو فصل خوند با حال هم حسوده
    دیگه چی؟ این که خود کاگیاما هم به اوشیجیما گفتش که من یه کاری می کنم که من و از اویکاوا بیشتر قبول داشت ه باشی پس هنوز خیلی مونده به استادش برسه از راهنمایی های اویکاوا هم نباید غافل شد( قبل بازی ها)

باتوجه به اتفاقای توی مانگا، یکم بعیده که هیناتا رو بشه کنار اویکاوا دید مگر اینکه مثلا تو تیم ملی که برن اویکاوا هم باشه. این کمپ تیم ملی هم که نمی دونم انگا فقط بازیکنای سال 1ول و دوم بودند حالا یا اوشیجما اینا واسه تیم 21 هستن( دارم از خودم داستان می گم:دی) یا اینکه بعدا سال سومی ها هم اضافه میشن بهش
    تنها بازیکن با استعداد خوده شخص کاگیاماست ولی باید دید چجوری از استعدادش استفاده میکنه تو راهنماییش که هیچی
    تو دبیرستانم که تنها کسی که تونست واقعا جواب بده واسه پاساش هیناتا بود ولی باید دید بعدن کسه دیگه ایم میتونه ؟؟

در مورد اویکاوا شاید متوسط باشه ولی تا الان واقعا گل کاشته و خیلی تو دید بوده واسه من مسابقات کاراسنو با ائوبا جوسای خیلی بیشتر از کاراسنو و شیراتوریزاوا دوست داشتم
    تو مسابقه با سجو ادنالین خونم دست کایر شد
    مخصوصا اخرین امتیاز بازیشون
    بین پاسورا کلا از سه نفر خیلی خوشم میاد اکاشی و کنما و اویکاوا
    دوتا اولی که کلا حس ندارن به بازی اویکاوا فقط حس داره ولی تو بقیه چیزا مساوین
    از حداکثر قدرت تمیشون استفاده میکنن انالیز بازیشون خیلی خوبه هوششون که زیادی بالاس
    اه یکبرتریه دیگه اویکاوا هم اسپکشه

ول کن این داستانارو نکنه انتظار داری بعدن تیم ژاپن و جمع کنن مثل کاپیتان سوباسا ببرن کشوری
    البته شاید بکنن
    Greatest Swordsmans In The World

-----
    Click here to enlarge
    Red-Hair
    -----

Click here to enlarge
    Hawk-Eyes

4. Arjon (01-19-2018), ice girl (12-30-2016), Lilac (12-30-2016), ojts (12-31-2016), shahinesefid (12-29-2016), W_B_S ZoRo (12-29-2016), Yatogami (12-29-2016)

تشکر از دیگران
    7,162
    مجموع تشکرها
    4,274

نقل قول نوشته اصلی توسط madara1 نمایش پست ها
    کلا شخصیت جالب و خاصیه
    یادم نیست خدایی فقط میدونمدو سه باری دپرس شده احتمالا از این به بعد بیشترشم میبینیم

تنها بازیکن با استعداد خوده شخص کاگیاماست ولی باید دید چجوری از استعدادش استفاده میکنه تو راهنماییش که هیچی
    تو دبیرستانم که تنها کسی که تونست واقعا جواب بده واسه پاساش هیناتا بود ولی باید دید بعدن کسه دیگه ایم میتونه ؟؟

در مورد اویکاوا شاید متوسط باشه ولی تا الان واقعا گل کاشته و خیلی تو دید بوده واسه من مسابقات کاراسنو با ائوبا جوسای خیلی بیشتر از کاراسنو و شیراتوریزاوا دوست داشتم
    تو مسابقه با سجو ادنالین خونم دست کایر شد
    مخصوصا اخرین امتیاز بازیشون
    بین پاسورا کلا از سه نفر خیلی خوشم میاد اکاشی و کنما و اویکاوا
    دوتا اولی که کلا حس ندارن به بازی اویکاوا فقط حس داره ولی تو بقیه چیزا مساوین
    از حداکثر قدرت تمیشون استفاده میکنن انالیز بازیشون خیلی خوبه هوششون که زیادی بالاس
    اه یکبرتریه دیگه اویکاوا هم اسپکشه

ول کن این داستانارو نکنه انتظار داری بعدن تیم ژاپن و جمع کنن مثل کاپیتان سوباسا ببرن کشوری
    البته شاید بکنن

واسه منم اون امتیاز اخر خیلی عالی بود البته توی مانگا خونده بودم ولی بازم تو انیمه چسبید
    تو انیمه فعلا این بهترین بازی بوده
    حتی اخرشم بازم اویکاوا دست هیناتا رو خوند فقط از شانس بدش توپ خورد دست بازیکن تیمشون کمونه کرد وگرنه اگه استریت میرفت حتمااویکاواا میگرفتش
    به نظرم تا الان همه پاسورا خوب بودن اکاشی کنما اویکاوا کاگیاما حتی اقای طراوت بخش قابل اطمینان گرچه خوب اصلا در حد اونای دیگه یپاسور شیراتوریزاوا هم خوب بود گرچه زیاد روش مانور ندادن ولی خب تو انیمه )تو مانگا اینو تندو گفت)( تو انیمه فک کنم یکی از تماشاچی ها) اینکه پاسورشون پاسایی میده که اسپکر میتونه بهش اعتماد کنه و باهاش راحته برای جای سال سومیشون اونده بود
    اسپک های کاگیاما هم بد نیستن
    اکاشی نباشه که کار بوکوتو ساخته است کی برش گردونه به بازی
    کنما هم بی خیال بودن و بی تفاوتیش و دوست دادم اون جاهایی که هیناتا رو لیو مقایسه میکرد بدبخت له شد هیناتا
    خب چون تنوع کراکترای هایکیو زیاده و خیلی هاشون هم بازیشون خوبه خب شاید نشه یه تیم 12 نفری تشکیل داد ولی کلا همه اینا کنار هم باحال میشه
    فرض کن
    باز20 به 22 به نفع حریف کاگیام دوتا پاس اخرش و خراب کرده حریف سرویس میزنه کاگیاما پیاد دامپ بزنه که دفاع میشه و حسابی قاط میزنه . سوت داور تعویض برای ژاپن اویکاوا این کاگیاما اوت

6. Arjon (01-19-2018), ice girl (12-30-2016), madara1 (12-30-2016), ojts (12-31-2016), W_B_S ZoRo (12-30-2016)

تشکر از دیگران
    176
    مجموع تشکرها
    201

وقتی منطقی فکر می کنم یاد حرفای سوکیشیما می افتم
    "فقط یه باشگاهه، فقط یه بازیه"
    اینم فقط یه انیمس، فقط تصاویر متحرک با صدا کنار هم قرار گرفتن
    ولی
    وقتی شروع می کنم به دیدنش و غرق درش میشم اونموقعه که لذت می برم و حتی شخصیت ها برام زنده میشن
    از دوستم خیلی ممنووم که این انیمه رو بهم معرفی کرد
    خدا ایشالا خیرش بده

8. Arjon (01-19-2018), Lilac (04-25-2017), W_B_S ZoRo (05-14-2017)

تشکر از دیگران
    20
    مجموع تشکرها
    2

سلام
    فصل سوم فصل آخر این انیمه بود یا بازم ادامه داره؟ با نکوما که هنوز بازی نکردن
    دقیقا آخرش چی شد گاگیاما دعوت شد تیم ملی وبعدش چی؟

10. Arjon (01-19-2018)

کاربر فعال
    تشکر از دیگران
    8,224
    مجموع تشکرها
    20,453

نقل قول نوشته اصلی توسط musican33 نمایش پست ها
    سلام
    فصل سوم فصل آخر این انیمه بود یا بازم ادامه داره؟ با نکوما که هنوز بازی نکردن
    دقیقا آخرش چی شد گاگیاما دعوت شد تیم ملی وبعدش چی؟
    مانگا باید به یه جایی برسه که بتونند ادامه ـش رو بسازن،تا جایی که میدونم فصل سوم که تموم شد میگفتن زیاد اختلافی با مانگا نداره! با این اوصاف کی دوباره ببینیمش خدا داند!احتمالا به این زودی ها نباشه!
    ولی به خاطر خوب عمل کردنش به نظرم حتما ادامه ـش ساخته خواهد شد!
    Click here to enlarge
    Click here to enlarge

12. Arjon (01-19-2018), musican33 (01-19-2018)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)