نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    City Hunter Saeba Ryo
    تنها ترین اوچیهایی

تشکر از دیگران
    84,343
    مجموع تشکرها
    152,220

پیش فرض قوانین و برنامه های جدید رایش

قوانین و برنامه های جدید رایش
    هایل اشرام
    ...............
    درود خدایان بر تمامی نیروها و یگان های رایش
    اجرای قوانین جدید برای تمامی نیروهای رایش الزامی است و همه باید به آن احترام گذاشته و عمل کنند
    1.احترام به یکدیگر و مقامات بالاتر چون احترام حرف اول رو همیشه و همه جا میزنه و باعث ایجاد صمیمیت بیشتر میشه
    2. حرف های سیاسی مذهبی قومیتی و ... ممنوع چون خلاف قوانین انجمنه و با قوانین کشوری نمیخونه
    3.مباحث درونه رایش و پروژه های داخل رایش سری بوده و نیاز به رازداری نفرات و نیروهای رایش داره
    4.در تاپیکهای مربوط به اسپم در مجموعه رایش اسپم ازاد هستش اما در تاپیکهای دیگر مربوط به کار های مختلف اسپم ممنوع میباشد و در صورت مشاهده عدم تایید میشوند
    5.کار های رایش دستوری هستند و به صورت خودمختار انجام نمیشوند برای مثال به صورت دلخواه یک چپتر مانگا برای ترجمه برداشتن و گفتن که ما این کار رو کردیم امتیاز میخوایم از رایش چنین چیزی نداریم چون دستور نبوده اما اگر کار رو بدیم به فرد x اونم ترجمه کنه امتیاز رایش رو میگیره
    6.امتیاز ماموریتهای رایش از امتیاز بخش های دیگر جداست و فقط در صورت انجام ماموریت رایش امتیاز میگیرید و امتیاز بخش زیرنویس و یا مانگا یا انکد و ... نمیگیرید
    7.ماموریت ها باید در سریعترین زمان ممکن به انجام برسند و پایان ماموریت به فرمانده اعلام گردد(در صورتی که نمیتوانید ماموریت را انجام دهید اعلام کنید)
    8.حتما برای عضویت در رایش حرفه ای که بلدید مثله ترجمه زیرنویس ادیت کار با فوتوشاپ برنامه نویسی آپلود آنکد و... رو اعلام کنید
    ..............
    هایل اشرام

Click here to enlarge

Click here to enlarge

2. Allen_Sama (07-18-2017), elanor (12-27-2016), k1spr (12-28-2016), Kyou-Kai (12-27-2016), Lay of Leithian (12-27-2016), Lilac (12-31-2016), madara1 (12-28-2016), ROODPOSHTY22 (12-28-2016), Sm3r (12-27-2016), tmnttmnt10 (12-28-2016), Uchiha N.S (01-02-2017)

City Hunter Saeba Ryo
    تنها ترین اوچیهایی

تشکر از دیگران
    84,343
    مجموع تشکرها
    152,220

پیش فرض پاسخ : قوانین و برنامه های جدید رایش

قوانین و برنامه های جدید رایش
    هایل اشرام
    راه و روش کار کاملا به صورت خصوصی انجام میگیرد یعنی کاربر تخصص رو به من اعلام میکنه بعدش و طبقه تخصصی که داره بهش ماموریت به صورت خصوصی داده میشه بعد از پایان ماموریت لینک تاپیک یا بخش رو برای چک شدن میده و اعلام میکنه که کار پایان یافته دوستان توجه داشته باشند که حتما کار و ماموریت رو تا انتها انجام بدن و وسط کار تا جایی که میشه کار رو زمین نگذارند چون اون زمان دیگه امتیازی نداره براشون پس حواستون رو جمع کنید ماموریت رو هم فقط از خودم میگیرید اگر فرد دیگه ای اومد گفت رضا اینو گفته اول از خودم بپرسید اگر تایید کردم اون زمان انجام بدید در غیر این صورت اگر از کاربرای دیگه ماموریت شنیدید کاری انجام ندید البته انجام دستورات مدیریت رده بالا (مدیر ارشد ، مدیر کل، ادمین، ادمین ارشد و موسس ) نیاز به تایید من نداره انجام بدید
    *در مورد انجام ماموریت دوستان معاون و مدیر ناراحت نشن لطفا چون اون زمان همه کارا تقریبا قاطی میشه و نظم مهترین چیزه
    دوستان مدیر و معاون اگر کاری رو هست که میخواید رایش انجام بده قبلش به من اطلاع بدید که فردی که سرش خلوتتر هستش رو بهتون معرفی کنم یا کار رو بهش بدم
    پیشا پیش سپاس بابت همکاری تمامی دوستان رایش و تمامی عزیزان همراه
    زنده باد رایش انیم ورلد زنده باد انیم ورلد
    هایل اشرام

Click here to enlarge

Click here to enlarge

4. Allen_Sama (07-18-2017), black_shinobi (05-31-2017), elanor (12-27-2016), k1spr (12-28-2016), Lay of Leithian (12-27-2016), Lilac (12-31-2016), M!la (05-31-2017), madara1 (12-28-2016), ROODPOSHTY22 (12-28-2016), Sm3r (12-27-2016), tmnttmnt10 (12-28-2016), Uchiha N.S (01-02-2017)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)