نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Castlevania

آچار فرانسه سایت دانلود
    تشکر از دیگران
    2,010
    مجموع تشکرها
    6,129

پیش فرض Castlevania

Castlevania

Castlevania

توضیح : سریال « Castlevania » که « Warren Ellis » نویسنده کتاب‌های کامیک آن را از بازی شناخته شده شرکت کونامی ژاپن اقتباس می‌کند، یک داستان فانتزی تلخ از دوران قرون وسطا را روایت می‌کند که طی آن آخرین بازمانده خاندان بلمونت سعی می‌کند مانع از به نابودی کشیده شدن اروپای شرقی به دست ولاد دراکولا شود.

عوامل : نویسنده
    « Warren Ellis » که در کارنامش نویسندگی داستان های انیمه ای همچون Blade ، X-Men ، Wolverine و Iron Man رو داره
    و کارگردان
    « Sam Deats » که از کارهاش میشه به کارگردانی انیمیشن «Silent » اشاره کرد.

تیم گویندگان این انیمیشن سریالی را « گراهام مک‌تاویش » ( هابیت ) ، « ریچارد آرمیتج » ( سه گانه هابیت ) ، « جیمز کالیس » ( Battlestar Galactica ) ، « امیلی سوالو » ( سوپرنچرال ) ، « مت فروئر » ( Orphan Black ) ، « تونی امندولا » ( آنابل ) ، و « الخاندرو رینوسو » ( جی. آی. جو ) تشکیل می‌دهند.

نتفلیکس درست در روز انتشار فصل اول ، این انیمیشن را برای فصل دوم تمدید کرد. تعداد اپیزودهای فصل دوم این سریال هشت اپیزود یعنی دو برابر فصل اول خواهد بود.
    ویرایش توسط Forlorn : 07-12-2017 در ساعت 12:14PM
    Click here to enlarge

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ
    نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا...
    دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد
    و بعد پشیمان نشد !!!...

2. Arjon (07-22-2017), bonbast (01-21-2018), DataBus (01-17-2018), Empire eyes (07-12-2017), hossein0063 (07-12-2017), joopen23 (07-22-2017), Kyou-Kai (07-22-2017), mikelwar (07-13-2017), mjms (07-12-2017), sarina71 (10-01-2017), Thomas (07-12-2017), هانکوک (07-22-2017)

Alireza60
    تشکر از دیگران
    16,638
    مجموع تشکرها
    88,165

پیش فرض پاسخ : Castlevania

Castlevania
    با سلام :

نکته : به این نوع انیمیشن ها که غرب می سازه و شبیه انیمه های ژاپنی هست به اصطلاح Amerime میگن
    ابتدا مختصری از بازی بگیم؛ Castlevania، اوّل در "ژاپن" منتشر شد و هر چند در "ژاپن"به محبوبیّت بسیاری رسید امّا در بازار جهانی با استقبال زیادی مواجه نشده بود
    تا اینکه با "نینتندو" و کنسول‌هاش به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های خون‌آشامی تبدیل شد
    این بازی داستان خاندان "بلمونت" را روایت می‌کنه که کارشون شکار خون‌آشام‌ ها و نجات دنیا از دست این موجودات هست
    امّا بر خلاف بازی، درحقیقت ، شخصیّت اصلی ، حول محور "ترور بلمونت" که انسان هست می چرخه و ربطی به "گابریل بلمونت" که خون آشام هست نداره
    سری بازی های Castlevania واقعا در یک کلام خارق العاده هستن

***امّا تا چه حد این انیمیشن به بازی‌هایی که از آن اقتباس شده پایبند مانده ؟
    نتفلیکس Castlevania III: Dracula’s Curse را برای اوّلین سریِ انیمیشنِ خود انتخاب کرد. بازی محبوبی که روایتگر "ترور بلمونت" و سه همیارشه ، که در مسیری برای شکست دراکولا او را همراهی می‌کنن
    حقیقتش جز در نگاه کلی، انیمیشن راهش را از بازی جدا می‌کنه و به هیچ وجه پایبند اصول اولیه داستانی عنوان یاد شده نیست
    اما برخلاف بسیاری از اقتباس‌های فاجعه‌بار از بازی‌ها که نمونه‌ی بارزش سری "رزیدنت ایول" است، این انیمیشن با درک درست از ساختار Castlevania المان‌های جدیدی به کار اضافه کرده
    و در نهایت به چهارچوبی دُرست برای روایتی جدید از داستان خانواده "بلمونت" رسیده
    این داستانِ دوباره پرداخت شده، در کنار انیمیشن جذّاب و صداگذاری بسیار خوب، به اعتقاد من Castlevania جدید را به یکی از برترین انیمیشن‌های سریالی چند ساله اخیر تبدیل کرده
    ***البته مشکلاتی نیز در این عنوان مشاهده می‌شه ( از دیدگاه من )
    برای مثال بخش‌های زیادی از داستان، پایه‌گذاری شده امّا استفاده درستی از آن صورت نگرفته که فکر کنم برای فصول یا قسمت‌های بعدی روی آن‌ها قراره سرمایه گذاری بشه
    یا صحنه‌های بسیار خشنی که گاها به شدّت بی‌مورد به نظر می‌رسه، یعنی می‌شد بدون این همه جزییات دَر به تصویر کشیدن خون و گوشت و استخوان هم، داستان پردازی بسیار خوب این سریال را پیش برد
    ***اما انیمیشن ریتم خوبی داره ، شخصیّت پردازی هاش رو هم دوست دارم
    کاراکتر اصلی ، نَه به شکل رادیکال علاقمند به جامعه هست و نَه زیادی مغروره و به شکل منطقی ای خانواده دوسته
    گرچه این تیپ پرسوناژ هم ، زیاد برای انیمه بین ها غریب نیست
    زیبایی های بصری هم در فیلم فوق العاده عمل میکنه
    Castlevania انیمیشن بسیار خوبیه و مطمئنا برخلاف بسیاری از آثار اقتباسی از بازی‌های کامپیوتری، پروژه‌ای تبلیغاتی یا شکست خورده محسوب نمی‌شه
    در نهایت ، این سریال انیمیشنی ( که فصل دوّم آن هم در هشت قسمت تایید شده ) را باید دید تا گوشه ای از زیبایی های بصری و داستان مبهوت کننده ی این سری بازی ها رو چشید

"سیفا" محبوب ترین کاراکتر من بود

ویرایش توسط alireza1360 : 07-22-2017 در ساعت 09:50AM
    زیرنویس های من
    رایج ترین اصطلاحات روز انگلیسی آمریکایی
    ( اصطلاحات جدید پاییز 96 اضافه شد، حتما بخوانین )

4. 1908 (10-04-2017), Arjon (07-22-2017), hossein0063 (07-22-2017), Kyou-Kai (07-22-2017), mjms (07-22-2017), nervous (07-22-2017), Ririnchan (07-22-2017), sarina71 (10-01-2017), هانکوک (07-22-2017)

تشکر از دیگران
    40
    مجموع تشکرها
    133

پیش فرض پاسخ : Castlevania

Castlevania
    ببخشید چطوری میشه دانلودش کنم

6. Arjon (01-21-2018)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)